Skip to main content

Mamo, tato, pomożesz?

Twoje dziecko potrzebuje pomocy z pracą domową, a Ty na samą myśl o matematycznych równaniach dostajesz dreszczy? Dzięki bezpłatnym szkoleniom Akademii Office Junior żadna sytuacja, w której dziecko woła „Mamo, tato, pomożesz..." nie będzie Ci straszna! Pokażemy krok po kroku jak wykorzystywać możliwości, które daje Usługa Office 365 i jak skutecznie pomagać dziecku w nauce.

Kliknij ikonę aplikacji poniżej i obejrzyj interesujące Cię szkolenie

OneNote

Matematyczne równania
i działania - to proste!

OneDrive

Wspólne odrabianie lekcji prostsze
i przyjemniejsze niż kiedykolwiek

Excel

Zamień ogromne liczby
na efektowne mapy i wykresy

Word

Sposób na perfekcyjne
wypracowanie

PowerPoint

Każda prezentacja wygląda
lepiej kiedy jest w 3D

Efektowna prezentacja w aplikacji PowerPoint!

Chcesz, aby prezentacje zaciekawiły każdego w klasie? Nowe funkcje programu PowerPoint pozwolą rozwinąć skrzydła i w jak najlepszy sposób przedstawić dany temat. Poznaj funkcje takie jak wstawianie grafiki online, projektant, a nawet wstawianie modeli 3D. Dowiedz się, jak znaleźć dodatkowe informacje do prezentacji nie wychodząc z programu PowerPoint.

Funkcje pokazane w Akademii Office Junior są dostępne w ramach usługi Office 365.
Zapraszamy do oglądania pozostałych odcinków Akademii Office Junior.

Wybierz swój Office 365

Usługa Office 365 to pełne, zawsze aktualne wersje aplikacji Office oraz usługi w chmurze dla komputerów PC/Mac, tabletów i smartfonów.

Usługa zapewnia comiesięczne aktualizacje, dodatkowe darmowe funkcje oraz 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive dla każdego użytkownika.

Wybierz wersję usługi Office 365, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom - licencję dla Ciebie lub dla Rodziny.

Logotypy przedstawiające produkty Office365

Office 365 Home


6 użytkowników
Office 365 Home

429,99 zł rocznie

Wykupując subskrypcję roczną, zaoszczędzisz ponad 85 zł w porównaniu z subskrypcją miesięczną kontynuowaną przez 1 rok.

Kup teraz subskrypcję roczną za 429,99 zł Kup teraz za 42,99 zł miesięcznie

Urządzenia

6 x

Aplikacje

Word
Excel
PowerPoint
OneNote
Outlook
Publisher
Access
*Aplikacje Publisher i Access są dostępne wyłącznie w wersji na komputery PC
** OneNote: dostęp do dodatkowych funkcji aplikacji OneNote (funkcje mogą być zróżnicowane)

Dodatkowo

Dodatkowe darmowe
funkcje
co miesiąc
Wparcie techniczne

Office 365 Personal


1 użytkownik
Office 365 Home

299,99 zł rocznie

Wykupując subskrypcję roczną, zaoszczędzisz ponad 59 zł w porównaniu z subskrypcją miesięczną kontynuowaną przez 1 rok.

Kup teraz subskrypcję roczną za 299,99 zł Kup teraz za 29,99 zł miesięcznie

Urządzenia

1 x

Aplikacje

Word
Excel
PowerPoint
OneNote
Outlook
Publisher
Accsee
*Aplikacje Publisher i Access są dostępne wyłącznie w wersji na komputery PC
** OneNote: dostęp do dodatkowych funkcji aplikacji OneNote (funkcje mogą być zróżnicowane)

Dodatkowo

Dodatkowe darmowe
funkcje
co miesiąc
Wparcie techniczne

Co wchodzi w skład pakietów?

Możliwość instalacji na wielu urządzeniach

Logotypy produktów Ipad,Mac,Windows,Android
Logotypy produktów Ipad,Mac,Windows,Android

1TB na dysku OneDrive – na zdjęcia i inne pliki

6 x
Opcja 6x 1TB
1 x
Opcja 1x 1TB

Aplikacje

word Word
excel Excel
powerpoint PowerPoint
onenote OneNote
outlook Outlook
publisher Publisher
access Accsee
*Aplikacje Publisher i Access są dostępne wyłącznie w wersji na komputery PC
** OneNote: dostęp do dodatkowych funkcji aplikacji OneNote (funkcje mogą być zróżnicowane)

Dodatkowo

Dodatkowe darmowe
funkcje
co miesiąc
Wparcie techniczne

Często zadawane pytania

Jaka jest różnica między Office 365 a Office 2019?

Office 365 to usługa subskrypcji, którą gwarantuje, że zawsze masz najbardziej aktualne wersje aplikacji i funkcji dostępnych w ramach Office. Wszystkie wersje usługi Office 365 obejmują dobrze znane aplikacje, takie jak Word, PowerPoint i Excel. Uzyskujesz też dodatkową przestrzeń dyskową online (1 TB na wirtualnym dysku OneDrive) oraz funkcje połączone z chmurą umożliwiające współpracę nad plikami w czasie rzeczywistym. Usługę Office 365 możesz zainstalować na dowolnej liczbie urządzeń, w tym na komputerach PC i Mac, tabletach oraz telefonach. W ramach subskrypcji otrzymujesz również 60 minut Skype na połączenia międzynarodwe oraz wsparcie techniczne Office 365. Subskrypcję możesz opłacać raz w miesiącu lub raz w roku.

Office 2019 jest dostępny w formie jednorazowego zakupu. Po jednorazowej płatności otrzymujesz wieczystą licencję. Office 2019 zawiera klasyczne wersje aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, do użytku na jednym komputerze PC lub Mac. Jednorazowy zakup nie zawiera opcji uaktualnienia, co oznacza, że jeśli zamierzasz przeprowadzić aktualizację do następnej wersji Office, musisz ją kupić za pełną cenę.

Co to jest konto Microsoft? Czy potrzebuję go do korzystania z Office 365?

Konto Microsoft pozwala korzystać z urządzeń i usług firmy Microsoft i jest bezpłatne. Za jego pomocą (wpisując adres e-mail lub numer telefon + hasło) logujesz się do takich usług jak Xbox Live, Hotmail czy OneDrive. Konta Microsoft będziesz potrzebować również do zainstalowania i aktywowania usługi Office 365. Jeśli korzystasz już z którejś z wymienionych wyżej usług (np. Xbox Live), masz już swoje konto Microsoft i możesz tego samego konta użyć przy aktywowaniu Office 365. Jeśli nie masz jeszcze konta Microsoft, prośba o jego utworzenie zostanie wyświetlona podczas instalowania lub aktywowania usługi Office po raz pierwszy.

Wiecej na temat konta Microsoft przeczytasz tutaj

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy związanej ze swoim kontem zapoznaj się z informacjami z tej strony.

Jak utworzyć konto Microsoft?

Do utworzenia konta możesz użyć już posiadanego adresu e-mail lub numeru telefonu albo skorzystać z naszej pomocy przy tworzeniu nowego adresu e-mail w usłudze Outlook.com. Konto utworzysz tutaj.

Co to jest chmura OneDrive?

Wszędzie teraz głośno o chmurze i o tym, że jest to przyszłość w przechowaniu danych jak i dzieleniu się nimi. Jednak czym jest ta chmura? W najprostszy sposób można powiedzieć, że jest to przestrzeń dyskowa online, którą można wykorzystać do przechowywania dokumentów, zdjęć, muzyki, filmów lub innych plików. Dostęp do niej jest zabezpieczony hasłem, które samodzielnie ustalamy, a szereg zabezpieczeń powoduje, że nasze dane są bezpieczne jak pieniądze na koncie bankowym.

OneDrive jest też wygodnym sposobem, aby zwolnić część miejsca na laptopie czy telefonie - posiadając dysk wirtualny nie musisz wszystkiego przechowywać na swoim urządzeniu. Dzięki usłudze OneDrive można uzyskiwać dostęp do plików i udostępniać je z dowolnego urządzenia.

Wszyscy użytkownicy usługi OneDrive otrzymują bezpłatnie 5 GB przestrzeni dyskowej. Klienci dysponujący aktywnymi subskrypcjami usługi Office 365 otrzymują aż 1 TB przestrzeni dyskowej OneDrive (dla każdego użytkownika).

Dysk wirtualny czy zwykły dysk zewnętrzny? Jaka jest przewaga chmury OneDrive nad dyskiem fizycznym? 

Zanim zdecydujemy się na wybranie OneDrive przechodzi nam przez głowę myśl czy nie lepiej kupić dysk zewnętrzny. Jaka w zasadzie jest różnica między dyskiem fizycznym, a dyskiem wirtualnym? Decydując się na jakieś rozwiązanie warto przeanalizować  aspekt wygody w dostępie do plików, ale też ryzyka np. utraty ważnych dla Ciebie zdjęć.

Jeżeli dysk ulegnie zniszczeniu, odzyskanie danych może okazać się trudne i kosztowne. Dysk też zawsze może sobie spokojnie leżeć na Twoim biurku w domu, kiedy Ty będziesz go szukać w pracy, panikując, że akurat nie masz swojej prezentacji. Jak każdy przedmiot, możesz go też zwyczajnie zgubić. Z wirtualnym dyskiem dostęp do plików możesz uzyskać z dowolnego urządzenia logując się do OneDrive online. Nie ma obawy, że przypadkowo usuniesz dane i stracisz je bezpowrotnie, OneDrive oferuje wirtualny kosz, z którega zawsze możesz odzyskać usunięte dane.

Mam usługę Office 365 Home i chcę, żeby korzystali z niej pozostali domownicy. Jak to zrobić? 

Jeśli masz aktywną subskrypcję usługi Office 365 Home, możesz ją udostępnić swojej rodzinie — maksymalnie 6 osobom. Poszczególni domownicy, którym udostępnisz subskrypcję, mogą używać aplikacji na swoich komputerach PC lub Mac, tabletach, telefonach. Każda osoba otrzymuje także 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive.

Aby dodać kogoś do swojej subskrypcji, przejdź na stronę swojego konta Microsoft i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Dodana przez Ciebie osoba otrzyma wiadomość e-mail z informacją jakie kroki wykonać, żeby zacząć korzystać z Office 365. Po zaakceptowaniu i wykonaniu wskazanych czynności przez daną osobę, informacje tym, że korzysta z Twojej subskrypcji zostaną wyświetlone na Twoim koncie Microsoft. Możesz zakończyć udostępnianie subskrypcji danej osobie lub usunąć używane przez nią urządzenie na tej stronie.

back to top