Skip to main content

Bądź o krok przed konkurencją

Poznaj zestaw narzędzi do prowadzenia i rozwijania swojej firmy, które pozwolą Ci nadążać za potrzebami klientów oraz wyprzedzać swoją konkurencję. Office 365 Business Premium umożliwia współpracę w zespole w czasie rzeczywistym za pomocą usług i aplikacji biznesowych, w tym funkcje planowanie spotkań i rezerwacji.

Korzystaj z aplikacji
w wersji Premium

Bookings

Ułatw klientom
rezerwowanie spotkań

Outlook Customer Manager

Śledź i rozwijaj relacje z klientami
bezpośrednio w aplikacji Outlook

Teams

Przenieś pracę zespołową
na nowy poziom

OneDrive

Zapisuj bezpiecznie pliki
w usłudze OneDrive

Jak zainstalować Office 365 Business Premium

W tym filmie przeprowadzimy Cię przez proces instalacji Office 365 Business Premium. Zacznij od wejścia na stronę office.com/setupkey i wpisania we wskazanym polu swojego klucza produktu. Następnie zostaniesz poproszony o wpisanie kilku danych (np. adresu), zarejestrowanie swojej domney (z opcją jej utworzenia, jeśli jeszcze jej nie posiadasz). Cały proces okaże się na prawdę prosty!

Kompleksowe rozwiązania
dla małej firmy

Większa produktywność

Bądź na bieżąco z aktualnymi wersjami aplikacji Word, Excel, PowerPoint i nie tylko z wbudowanymi narzędziami opartymi na sztucznej inteligencji.
ZOBACZ WIĘCEJ

Ochrona danych

Chroń firmę przed niebezpiecznymi załącznikami, podejrzanymi linkami i innym złośliwym oprogramowaniem. Zachowuj kontrolę nad tym, jak pracownicy korzystają z danych na swoich urządzeniach, żeby zabezpieczyć się przed przypadkowymi wyciekami.
ZOBACZ WIĘCEJ

Lepsza współpraca

Kontaktuj się z klientami i współpracownikami przy użyciu aplikacji Outlook, Exchange i Teams. Usługa Office 365 ułatwia pracę i wspólne wykonywanie zadań niezależnie od miejsca i urządzenia w czasie rzeczywistym, oferuje zestaw narzędzi do organizacji konferencji online, wymiany wiadomości błyskawicznych, przechowywania i udostępniania plików i aplikacji.
ZOBACZ WIĘCEJ

Uproszczenia dla Ciebie

Dzięki łatwej konfiguracji i prostemu zarządzaniu użytkownikami, urządzeniami i danymi zaoszczędzisz cenny czas. Uzyskujesz też więcej niższym kosztem dzięki rozwiązaniu, w którym połączono aplikacje Office z narzędziami do prowadzenia konferencji, dyskiem do przechowywania plików online oraz pocztą e-mail klasy biznes.
ZOBACZ WIĘCEJ

Rozwój firmy

Zarządzaj nowymi komputerami i urządzeniami szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Popraw jakość kontaktu z klientami. Usprawnij pracę zespołową i podnieś jej wydajność.
ZOBACZ WIĘCEJ

Office 365
Business Premium

Office 365 to chmurowa usługa subskrypcyjna stanowiąca połączenie najlepszych narzędzi do nowoczesnej pracy. Office 365 Business Premium obejmuje dostęp do aplikacji Word, Excel, PowerPoint i Outlook w wersji premium. W ramach subskrypcji otrzymujesz zaawansowane usługi, takie jak poczta e-mail klasy biznesowej, przestrzeń dyskowa w chmurze do przechowywania plików i rozwiązania do pracy zespołowej, do których można uzyskać dostęp z każdego miejsca. Subskrypcja działa w systemach Windows, Mac, iOS i Android.

Co otrzymujesz w ramach subskrypcji?

Możliwość instalacji na wielu urządzeniach

APLIKACJE PREMIUM

word Word
excel Excel
powerpoint PowerPoint
outlook Outlook
access Access
publisher Publisher

USŁUGI DLA BIZNESU

Exchange
Teams
SharePoint

APLIKACJE DLA BIZNESU

Outlook Customer Manager
Bookings

DODATKOWE KORZYŚCI

OneNote*

USŁUGI

Domena na 1 rok

1TB NA DYSKU ONEDRIVE NA TWOJE PLIKI

Opcja 1x 1TB

* Zapewnia dostęp do dodatkowych funkcji aplikacji OneNote (funkcje różnią się).

Często zadawane pytania

Co to jest chmura?

„Chmura" to nazwa określająca usługi komputerowe oparte na Internecie hostowane poza organizacją. W przypadku usług w chmurze korzystasz z infrastruktury informatycznej, która nie należy do Ciebie (znajduje się poza Twoją siedzibą) i jest hostowana przez inną firmę, a nie na obsługiwanym przez Ciebie serwerze w Twojej firmie. Na przykład w przypadku Office 365 funkcje przechowywania informacji i obliczeń oraz oprogramowanie są umieszczone i zarządzane zdalnie na serwerach należących do firmy Microsoft. Ponieważ ta infrastruktura działa w trybie online, czyli „w chmurze", możesz z niej korzystać niemal wszędzie — na przykład za pomocą komputera czy smartfonu mającego połączenie z Internetem.

Na ilu urządzeniach mogę zainstalować Office 365 Business Premium?

Jeśli posiadasz usługę Office 365 Business Premium to masz możliwość zainstalowania jej na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach i 5 smartfonach. Hybrydowe urządzenia z systemem Windows, takie jak Microsoft Surface Pro, można traktować jako komputer PC albo jako tablet.

back to top